Masz pytania?
Połączenie zwrotne

Rozbudowa parku maszyn

27.02.2024

Z radością informujemy o najnowszej inwestycji! Nasz park maszynowy wzbogacił się o nowoczesną wtryskarkę ARBURG ALLROUNDER 570 E GOLDEN ELECTRIC. Technologia maszyn ARBURG wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się nie tylko na podniesienie jakości i efektywności naszych procesów produkcyjnych, ale również na wymierne korzyści dla naszych klientów.

  • Wydajność - nowoczesny napęd serwoelektryczny pozwala na skrócenie czasu cykli produkcyjnych. Dzięki temu osiągamy znacznie wyższą wydajność produkcji (nawet o 20%), a wytworzone komponenty trafiają szybciej do klienta.
  • Precyzja - przekładnie wrzecionowe o bezpośrednim działaniu pozwalają na uzyskanie produktów doskonałej jakości i powtarzalności. Opcja wykonania mikrowtrysku otwiera przed nami nowe możliwości produkcji precyzyjnych detali o mniejszych rozmiarach.
  • Ekonomia - ekonomiczne zużycie energii oraz intuicyjna obsługa SMART znacznie redukują koszty związane z obsługą maszyny, co bezpośrednio przekłada się na cenę końcową produktu.
  • Ekologia - niskie zapotrzebowanie na energię, efektywne chłodzenie oraz niskie poziomy emisji hałasu sprawiają, że nasza produkcja staje się bardziej przyjazna dla środowiska.

Szukasz partnera do efektywnej współpracy przy masowej produkcji elementów z tworzyw sztucznych? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i wykorzystaj w pełni potencjał nowoczesnych wtryskarek.

Wróć do przeglądu

Pozostałe aktualności

Informacje

Zapraszamy na live!

Już w ten piątek 26.03 o 11:00 na platformie YouTube

Dowiedz się więcej
Informacje

Bäcker GmbH obchodzi 40-lecie

40 lat aktywności na rynku tworzyw sztucznych - jubileusz działalności firmy Bäcker GmbH & Co. KG.

Dowiedz się więcej
Informacje

Informacja o wprowadzeniu e-faktur

W trosce o środowisko rezygnujemy z papierowych faktur.

Dowiedz się więcej
Informacje

Produkty BÄCKER w TraceParts!

06.09.2021 - Elementy obsługi z grupy PlacoGrip® są już dostępne w bibliotece plików 3D TraceParts

Dowiedz się więcej
Informacje

Komunikat dot. Funkcjonowa­nia firmy

Informujemy, iż nasza firma jest czynna tak jak dotychczas, a wysyłki są realizowane na bieżąco, zapewniając ciągłość.

Dowiedz się więcej