Masz pytania?
Połączenie zwrotne

BÄCKER SYSTEMS - Producent elementów z tworzyw sztucznych i metalu

Od ponad 40 lat dostarczamy elementy obsługi, normalia, elementy ochronne, systemy zamknięć, a także indywidualne rozwiązania dla przemysłu. Naszymi priorytetami są jakość, precyzja i innowacyjność, a nadrzędnym celem dobór optymalnych rozwiązań dla klienta.

Różnorodność kluczem do sukcesu

W programie standardowym posiadamy ponad 5.000 artykułów o łącznej liczbie przeszło 23.000 wariantów i typowymiarów. Nasze serie produktowe PlacoGrip®, PlacoTec®, PlacoCap® i PlacoLock® obejmują m.in. dźwignie zaciskowe, trzpienie ustalające, rękojeści i uchwyty, śruby z tworzywa sztucznego, nakrętki, zaślepki ochronne, zamki przemysłowe i wiele innych produktów.

Nowoczesne technologie naszą siłą

W programach PlacoPrint3D i PlacoEngineering opracowujemy indywidualne i dedykowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie CAD do projektowania oraz symulacji 3D, program KeyShot do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji 3D oraz przemysłowy druk 3D w technologii MJF do wytwarzania krótkich serii i prototypów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom ekonomiczną i wydajną jakość. Nasz doświadczony zespół jest do Państwa dyspozycji w każdej fazie projektu, od planowania do produkcji seryjnej.

Nasze serie produktowe

Kompetencje dla każdej branży

Wytwarzamy produkty dla wiodących firm przemysłowych z różnych sektorów: elektrotechnika, elektronika, technika medyczna, budowa maszyn i urządzeń, przemysł samochodowy, przemysł chemiczny, przemysł stoczniowy, przemysł sprzętu rekreacyjnego i sportowego, przemysł sanitarny i technika rehabilitacyjna.

IMPRESJE

Witamy w firmie Bäcker

Poznaj nas

Obejrzyj film na kanale YouTube