Masz pytania?
Osoba kontaktowa
Połączenie zwrotne

Optymalna geometria

W ścisłym dialogu z naszymi klientami opracowujemy innowacyjne i precyzyjne rozwiązania z tworzyw sztucznych i metalu. Decydujące znaczenie mają przy tym funkcjonalność, ergonomia i wzornictwo. Dzięki kompetentnemu doradztwu osiągamy optymalny stosunek kosztów do korzyści dla naszych klientów. Produkujemy z uwzględnieniem tolerancji produkcyjnych odpowiednich dla tworzyw sztucznych i tworzymy modele 3D-CAD.

Obliczenia MES, symulacje komputerowe wtrysku i wytwarzanie modeli 3D umożliwiają nam już na początku projektowania osiągnięcie optymalnej i odpowiedniej dla tworzyw sztucznych geometrii. Zastosowanie powyższych technologii projektowania i prototypowania pozwala uzyskać produkt ekonomiczny w wytwarzaniu oraz o wysokich parametrach jakościowych i użytkowych

Korzystamy z następujących systemów informatycznych

  • Autodesk Inventor - Oprogramowanie CAD do projektowania oraz symulacji 3D
  • Key Shot- program do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji z modeli 3D

Technologia druku 3D

Oferujemy naszym klientom szybkie i ekonomiczne tworzenie prototypów w technologii druku 3D. Pozwala nam to na rozwiązywanie problemów już na wczesnym etapie projektu. Druk 3D umożliwia ponadto produkowanie skomplikowanych kształtów, których otrzymanie poprzez formowanie wtryskowe nie jest możliwe. Nasza drukarka 3D umożliwia tworzenie obiektów o wielkości od 60 do 500 mm.

PLIKI CAD

WSZYSTKIE PLIKI CAD W JEDNYM MIEJSCU

Nowoczesna przeglądarka CAD umożliwia dostęp do katalogu produktów marki BÄCKER w 3D.

Przejdź do platformy CADENAS
PLIKI CAD

BIBLIOTEKA KOMPONENTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Pliki 3D naszych elementów z grupy PlacoGrip® są dostępne w bibliotece TraceParts- można je pobrać bezpłatnie w wymaganym formacie.

PRZEJDŹ DO PLATFORMY TRACEPARTS
PRZEMYSŁOWY DRUK 3D

KOMPONENTY Z DRUKARKI 3D

Tworzywo PA 11 lub PA 12, krótki czas produkcji, brak kosztów narzędzi, brak ograniczeń przestrzennych, dokładność wymiarowa 0,2 mm