Masz pytania?
Połączenie zwrotne

Akcesoria do systemów ryglujących

21.07.2023

Nowa linia produktów w programie PlacoLock

Z przyjemnością przedstawiamy nowości produktowe w naszej ofercie. Są nimi elementy uzupełniające do zamków i systemów ryglujących PlacoLock. Grupa zawiera akcesoria wykorzystywane w szafach sterowniczych, maszynach przemysłowych, systemach HVAC (COWiG) i transporcie. Są to m.in.:

  • Łączniki spinające sekcje - służą do spinania różnych jednostek w systemach modułowych np. konstrukcjach wykonanych z profili. Zapewniają solidne połączenie oraz idealne wyrównanie powierzchni. Łącznik sekcyjny składa się z dwóch kompatybilnych elementów, które podczas dodkręcania śruby przelotowej łączą się jak puzzle, wyrównując jednocześnie oddzielne sekcje w osiach X, Y, Z.
  • Zaciski mostkowe - służą do zamykania drzwi i paneli w systemach HVAC. Jest to prosta i ekonomiczna alternatywa dla standardowych zamków kompresyjnych. Nadają się do zastosowania w drzwiach, które otwierane są tylko sporadycznie. Zacisk składa się z pokrętła motylkowego i elementu dociskowego w kształcie mostka. Aby zablokować drzwi, wystarczy dokręcić śrubę motylkową.
  • Okienka rewizyjne - służą do wizualnej kontroli procesów wewnątrz maszyn. Dzięki zintegrowanym uszczelkom nadają się do zastosowań w urządzeniach z nad- oraz podciśnieniem. Przeznaczone do systemów HVAC.

Poznaj naszą ofertę: Zobacz dostępne warianty

Nie znalazłeś pasującego produktu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Wróć do przeglądu

Pozostałe aktualności

Nowości w ofercie

CADENAS UPDATE 2022

19.08.2022 - Zaktualizowaliśmy nasz asortyment na platformie Cadenas!

Dowiedz się więcej
Nowości w ofercie

Nowość w ofercie

Wskaźniki położenia i obrotów

Dowiedz się więcej
Nowości w ofercie

Nowość w ofercie

Koła i zestawy kołowe

Dowiedz się więcej
Nowości w ofercie

Nowość w ofercie

Trzpień ustalający z pierścieniem odciągowym

Dowiedz się więcej
Nowości w ofercie

Nowość w ofercie

Zapięcia hakowe

Dowiedz się więcej